About Services
WESELA

Ślub i Przyjęcie Weselne to wydarzenie do którego z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Jesteśmy przekonani, że decydując się na organizację Wesela w Lubniewicach dokonują Państwo trafnego wyboru. Zadbamy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół dotyczący organizacji, a pracownicy Centrum Stilon udzielą Państwu wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, wystroju uwzględniając specjalne preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

About Services
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Centrum Wypoczynkowo - Rekreacyjne Stilon to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcie okolicznościowe dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Na specjalne życzenie przygotowujemy imprezy z indywidualnym programem. Możecie Państwo zorganizować u nas takie imprezy jak: imieniny, urodziny, komunie, chrzciny, stypy, zjazdy klasowe, jubileusze i inne. Organizowane przez nas imprezy mogą się odbywać w jednej z trzech sal oraz pod drewnianą wiatą (do 50 osób).

About Services
IMPREZY INTEGRACYJNE I FIRMOWE

W zależności od Państwa potrzeb możemy zorganizować imprezę plenerową lub w pomieszczeniach. Zapewnimy Państwu obsługę wykwalifikowanego personelu. Organizujemy różnorodne imprezy promujące firmę, produkt, ideę lub po prostu służące zabawie, rozrywce lub integracji. Naszą najsilniejszą stroną jest wyobraźnia, pozwalająca oferować klientom specjalnie dla ich potrzeb i okazji tworzone scenariusze, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz doświadczenie, dzięki któremu imprezy te stają się niepowtarzalnymi happeningami i starannie wyreżyserowanymi wydarzeniami. Oferujemy kompleksową organizację każdego rodzaju przedsięwzięcia, poczynając od standardowych realizacji, a kończąc na działaniach niekonwencjonalnych. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Firmy.

About Services
KONFERENCJE

Urokliwe otoczenie i profesjonalne przygotowanie są głównymi atutami przy organizacji spotkań biznesowych w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym Stilon w Lubniewicach. Oferujemy Państwu Dużą Salę Konferencyjną mogącą pomieścić do 250 osób, Małą Salkę Konferencyjną do 30 osób oraz Kameralną Salkę do 15 osób znajdującą się w niezależnym budynku wraz z sauną kominkiem oraz osobnym pomostem. Do Państwa dyspozycji mamy również sprzęt multimedialny, a profesjonalne zaplecze pozwala na organizację szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych odpowiadającym Państwa potrzebom. Konferencje w Lubniewicach to zdecydowanie trafny wybór.

OFERTA SPECJALNA

Proponujemy Państwu zakup Vouchera upominkowego, który niewątpliwie jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, pracownika czy też kontrahenta. Do Państwa dyspozycji mamy vouchery pobytowe oraz kwotowe. Sezonowo proponujemy promocyjne pakiety dla wędkarzy i grzybiarzy.